Ürün sepete eklenmiştir.

İade ve Değişim İşlemleri 

Ürünleri iade etmek istiyorum?

www.gozeesarp.com 'dan aldığınız ürünleri teslimat tarihinden itibaren en geç 5 gün içerisinde faturanız İle birlikte Ptt Kargo ile gönderebilirsiniz. gönderilen ürünlerin git gel kargo ücreti alıcıya aittir. Belirtilen sürenin aşılması durumunda iade işlemleri gerçekleşmemektedir. İade süresi dolan faturasız, etiketsiz, yıkanmış kullanılmış tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecek, size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. İadeniz onaylandığında Kredi kartı ile yapılan alışverişler de kesinti ücreti ve ürün ücretini alıcıya göndermek için kesilen banka havale ücreti kesintisinde sonra, direk havale ile yapılan ödemelerde ise alıcıya gönderilen ürün ücretinden havale ücreti kesildikten sonra kalan ürün ücreti, irtibat numaramızdan sizlere ulaşıldığı takdirde en geç 5 iş günü içerisinde iade edilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve www.gozeesarp.com 'un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır. Ulaşılamayan irtibat numaralarından kaynaklı gecikmelerinden www.gozeesarp.com sorumlu olmamaktadır. Ayrıntılı bilgi için 0554 128 79 69 numaralı iletişim hattınız arayabilirsiniz.

Ürünü hangi adrese göndereceğim?

Göndermek istediğiniz ürünü faturanın üzerinde yazılı bulunan adrese göndermeniz yeterlidir. Faturanın üzerinde adres mevcut değil ise ürünün içerisine irtibat bilgilerinizi ve sipariş numaranızı boş bir kağıda not şeklinde Gökoğulları Göze Eşarp Yavuz Mah Vali Konağı Cad.No:55 Merkez /AĞRI adresine gönderebilirsiniz. 

İadelerimi Hangi kargo ile göndermeliyim?

İadelerde Ptt kargo firması ile gönderebilirsiniz.başka kargo ile gelen gönderiler kabul edilmemektedir. 

Ürünü kaç gün içerisinde iade edebilirim?

www.gozeesarp.com 'dan aldığınız ürünleri teslimat tarihinden itibaren en geç 5 gün içerisinde iade edebilirsiniz. 

Aldığım ürün kusurlu veya yanlış geldiğinde ne yapmam gerekiyor?

www.gozeesarp.com 'dan kaynaklanan yanlış ürün, yanlış renk vb. gönderimleri kullanmadan satılabilir özelliğini kaybettirmeden ürünün size teslim tarihinden itibaren 5 gün içersinde www.gozeesarp.com Müşteri Hizmetleri 0554 128 79 69  ile irtibata geçerek, kargo ücreti yansıtılmadan iade yapabilirsiniz. Bu sürenin dışında herhangi bir şekilde ürünlerinizin iade ve değişimi yapılamamaktadır. Ürün iadesi siz değerli müşterilerimize geri yansıtılacaktır. (Ürün iadelerinde sadece ürünlerin tamamı kusurluysa ücret iadesi geri ödenmektedir.

Değişim yapabilir miyim?

Kargoda ürünleri teslim almış olduğunuz andan itibaren ürün veya ürünlerinizin en geç  5 gün içerisinde tarafımıza göndererek iade veya değişimini sağlayabilirsiniz. kargo ücreti alıcıya ait

Değişim işlemlerini nasıl gerçekleştirebilirim?

Değişimini istediğiniz ürünü, elinizdeki fatura ile birlikte boş bir kağıda değiştirmek istediğiniz ürünün kodu ile değişimini istiyorum şeklinde doldurarak faturası ile beraber Ptt Kargo ile gönderebilirsiniz kargo ücreti alıcıya ait

Ürünü iade olarak gönderirken kargo ücretini ben mi ödeyeceğim?

İadeler'de ve değişimlerde kargo ücreti alıcıya ait

Kredi Kartı ile verdiğim siparişimi iade ettiğimde bana ulaşılmadığında ne yapılmaktadır?

İade ve değişim departmanı konu ile ilgili olarak size ulaşılmadığında mesaj gönderimi gerçekleştirmektedir. İşlemleriniz için 48 saatlik bekleme sürecine girmektedir. Tekrar dönüş sağlanmadığı takdirde kredi kartınıza ödeme işlemi sağlanmaktadır.

İade ettiğim ürünlerde kargo bedelinin iadesi sağlanabilir mi?

İade ettiğiniz ürünlerde sadece ürün bedeli iade edilmektedir.(kargo ücretini alıcı ödemediyse kargo ücreti kesildikten sonra geriye kalan ücret iade edilir.)

İade işlemlerinde kargo yada kapıda ödeme ücreti geri ödeniyor mu?

İade ve değişim işlemlerinde sadece ürün bedeli geri ödenmektedir. (kargo ücretini alıcı ödemediyse kargo ücreti kesildikten sonra geriye kalan ücret iade edilir.)

İadem size ulaşınca ne olacak ve ödemem ne zaman yapılacak?

İadeniz bize ulaştığı zaman iade işleminiz ile ilgili size sms yada E-mail ile bilgi verilecektir. Telefonla ulaşamadığımız durumlarda tarafınıza bilgilendirme sms olarak yönlendirilecektir. İadeniz onaylandıktan sonra kredi kartlı ödemeleriniz doğrudan kartınıza yatırılmaktadır. Kapıda ödemeyle yapılan alışverişlerde de iade talep formunda belirttiğiniz IBAN numarasına yatırılmaktadır. Kredi kartlı ödemeleriniz en geç 5 iş günü içerisinde yapılmakta ancak ekstrenize yansıması tamamıyla bankanızla alakalıdır. www.gozeesarp.com 'un bu süreçle hiçbir müdahale hakkı bulunmamaktadır. Yaşanan gecikmelerde bankanızdan bilgi alabilirsiniz. Kapıda ödemeyle yapılan alışverişlerinizde iade işlemlerinizin hızlı olması için faturanızın ile birlikte bize özellikle ödemenin yapılacağı Ad - Soyad ve IBAN bilgileri kısmını eksiksiz ve okunaklı doldurmanız çok önemlidir. İade işlemleriniz onaylandıktan 5 iş günü içerisinde ödemeleriniz belirtmiş olduğunuz IBAN numarasına yatırılmaktadır. Yanlış verilen IBAN numaralarında müşteri hizmetlerimiz çağrı yada sms yoluyla bilgilendirileceksiniz. Ulaşılmayan irtibat telefonlarından www.gozeesarp.com sorumlu değildir. 

Siparişlerimi kredi kartı ile verdim IBAN numarası yazmama gerek var mı?

Kredi kartlı siparişlerde IBAN numarası belirtmenize gerek yoktur. 

İade işlemi sonrasında ödeme yapıldığında hesabımda ne zaman göreceğim?

İade işlemlerinizde iadeniz onaylandıktan sonra en geç 5 iş günü içerisinde hesabınıza ödeme gerçekleşmektedir. Fakat kredi kartlı alışverişlerde bankanızın iade tutarını hesabınıza yansıtması konusunda farklılık gösterebilir. Bu durumda lütfen bankanızla irtibata geçiniz. 

IBAN numaramı nereden ve nasıl öğrenebilirim?

IBAN numaranızı bankanızın müşteri hizmetlerinden, İnternet bankacılığından yada bankanızın ATM 'lerinden öğrenebilirsiniz. 

Herhangi bir bankaya ait hesabım yok ne yapmayalım?

İade işlemlerinizi gerçekleştirebilmemiz için herhangi bir bankaya ait hesabınızın bulunması gerekmektedir.veya ödemeyi  bize bildireceğiniz kişi adına da gerçekleştirebiliriz.

Taksitli olarak alışveriş yaptığımda iade işlemi de taksitli olarak mı gerçekleşmektedir?

İade işlemlerinizde bankanıza ödemeniz tek tutar olarak ödenmektedir. Fakat bankanız siz değerli müşterimizin alışverişi taksitli olduğundan dolayı ekstrenize de taksitli olarak yansıtılmaktadır. 

Faturamın arkasına hesap numarama ait IBAN numaramı eklediğimde ücreti iadem sağlanır mı?

Ücret iadeniz siz değerli müşterilerimizle görüşme sağlayıp teyit alınarak gerçekleştirilmektedir