Ürün sepete eklenmiştir.

Gizlilik Sözleşmesi

GÜVENLİK / GİZLİLİK

Üyelerimiz için alışverişi, keyifli olduğu kadar güvenli hale getirmek için tarafımızca çeşitli ve güncel güvenlik önlemleri uygulanmaktadır.

gozeesarp.com  üzerinden kredi kartı kullanarak yapacağınız alışverişlerde, kart bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanımıza ya da gozeesarp.com. hizmet veren şirketlerin sunucularına kaydedilmez. Ödeme işleminiz gozeesarp.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşir.

128 bit şifreleme ile, iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan 128 bit SSL güvenlik Sertifikası kullanarak bilgilerinizin sadece gozeesarp.com gönderildiği güvence altına alınmaktadır.

gozeesarp.com bildireceğiniz mail adresi, iletişim bilgileri, site üzerinden yapacağınız alışverişlerin detayları, siparişin size ulaşması amacı dışında hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Üye bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunluluğu bulunduğu durumlarda resmi makamlarla paylaşılabilecektir.

Üyelerimizin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Üye ulaşabilir ve bu bilgileri sadece Üye değiştirebilir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.